Berardi zmieni klub w Serie A? Ale nie na Juventus!

Berardi zmieni klub w Serie A? Ale nie na Juventus!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Política nel Pallone

Domenico Berardi niekoniecznie musi trafić do Juventusu.

Napastnik Sassuolo to jedna z wyróżniających się postaci w Serie A, od dawna łączona z przeprowadzką do Juventusu. "Stara Dama" miała w przeszłości prawa do 22-latka, ale z racji zniesienia współwłasności zdecydowała się z nich odstąpić.

Wedle wielu medialnych raportów, turyńczycy mają słownie uzgodnione warunki transferu, o ile oczywiście zdecydują się na niego w przeszłości. Młodzieżowy reprezentant Włoch swoimi występami przyciąga jednak uwagę również innych zespołów.

- Chce go wiele czołowych klubów. To nieprawda, że powiedział "nie" Juventusowi, po prostu chciał zostać z nami. Wcale nie musi dołączyć do mistrza kraju, bo nie zamkamy drzwi dla nikogo. Także dla Interu, który ostatnio mocno się ożywił - oświadczył dyrektor generalny Giovanni Carnevali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy