Berardi zmieni klub w Serie A? Ale nie na Juventus!

Berardi zmieni klub w Serie A? Ale nie na Juventus!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Política nel Pallone

Domenico Berardi niekoniecznie musi trafić do Juventusu.

Napastnik Sassuolo to jedna z wyróżniających się postaci w Serie A, od dawna łączona z przeprowadzką do Juventusu. "Stara Dama" miała w przeszłości prawa do 22-latka, ale z racji zniesienia współwłasności zdecydowała się z nich odstąpić.

Wedle wielu medialnych raportów, turyńczycy mają słownie uzgodnione warunki transferu, o ile oczywiście zdecydują się na niego w przeszłości. Młodzieżowy reprezentant Włoch swoimi występami przyciąga jednak uwagę również innych zespołów.

- Chce go wiele czołowych klubów. To nieprawda, że powiedział "nie" Juventusowi, po prostu chciał zostać z nami. Wcale nie musi dołączyć do mistrza kraju, bo nie zamkamy drzwi dla nikogo. Także dla Interu, który ostatnio mocno się ożywił - oświadczył dyrektor generalny Giovanni Carnevali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy