Bielsa coraz bliżej powrotu na ławkę trenerską!
2016-06-19 17:57:19; Aktualizacja: 9 lat temu
Rozmowy Marcelo Bielsy z Lazio przeciągają się, ale coraz bardziej prawdopodobne jest ich pozytywne zakończenie.
60-letni Bielsa, jak zwykle, okazuje się bardzo trudnym negocjatorem. Zażądał zaledwie rocznej umowy (najprawdopodobniej Lazio uda się zawrzeć opcję przedłużenia o sezon), płatności pensji w dolarach amerykańskich; miał też wiele pomniejszych oczekiwań związanych m.in. z kwestiami podatkowymi.
Dwa dni temu bardzo optymistycznie na temat negocjacji wypowiedział się Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio: - Będziemy pewni tego, gdy kontrakt zostanie podpisany. Ale szansa na pracę ze szkoleniowcem z tak ogromnym doświadczeniem międzynarodowym może dać wiele pozytywnego naszemu klubowi.
Jeśli działaczom rzymskiego klubu nie uda się dojść do porozumienia z Bielsą, wówczas posadę dostanie Cesare Prandelli, były selekcjoner Italii.
Z kolei zatrudnienie Bielsy wiązało się będzie też ze znaczną przebudową drużyny na potrzeby charyzmatycznego szkoleniowca.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




