Bójka byłego zawodnika United [WIDEO]

Bójka byłego zawodnika United [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Youtube.com

Podczas treningu Internacionalu Porto Alegre doszło do małego incydentu. Udział w nim wziął Anderson, były zawodnik Manchesteru United.

Brazylijczyk reprezentował barwy „Czerwonych Diabłów” w latach 2007-14. Po przygodzie na Old Trafford, zimą 2015 roku pomocnik wrócił do ojczyzny, dołączając do drużyny Internacionalu.

Jak widać, Andersonowi czasami puszczają nerwy. Na jednym z treningów 28-latek rzucił się z pięściami na Williama. Młodzieżowy reprezentant Brazylii nie zamierzał pozostać mu dłużny, ale obu panów rozdzieliła reszta zespołu.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy