Bonucci potwierdził zainteresowanie ze strony Realu Madryt

Bonucci potwierdził zainteresowanie ze strony Realu Madryt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS I Gianluca Di Marzio

Leonardo Bonucci wypowiedział się na temat zainteresowania ze strony Realu Madryt.

W 2017 roku włoski stoper przeniósł się z Juventusu do Milanu. Jego przygoda z mediolańską ekipą trwała jednak tylko kilkanaście miesięcy. Latem defensor zdecydował się bowiem na powrót do Turynu. Bonucci obrał ten kierunek mimo zainteresowania ze strony innych klubów, w tym właśnie Realu.

- Zainteresowanie „Królewskich”? Tak, to prawda, pojawił się taki temat. Dla mnie to był zaszczyt. Dowód na to, że w ostatnich latach odpowiednio pracowałem. Kontakt ze strony Juventusu i chęć powrotu do domu okazały się jednak fundamentalne. Doprowadziło to do tego, że znowu reprezentuję te barwy. 


- Cieszę się, że gram z Chiellinim i Barzaglim. Wzajemnie się uzupełniamy.

- Dybala? Na pewno dojrzał. Nie skupia się już wyłącznie na zdobywaniu bramek. Pracuje dla zespołu i to jest ważne.

- Ronaldo? Jeśli taki zawodnik przychodzi do drużyny, jej poziom automatycznie się zwiększa. Naszym celem jest wygranie Ligi Mistrzów i nie możemy tego ukrywać. Doceniam jego konsekwencję. Od momentu przenosin do Juventusu, jest dostępny dla każdego, wspiera cały zespół. Każdego dnia, zarówno przed, jak i po treningach jest na siłowni. To maszyna. Nigdy się nie zatrzymuje - powiedział Bonucci.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy