Borussia Dortmund pobije swój rekord? Poważny kandydat na nowego napastnika

Borussia Dortmund pobije swój rekord? Poważny kandydat na nowego napastnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Galega

Maximiliano Gómez może wzmocnić ekipę BVB.

Niemiecki klub przymierza się do pozyskania Urugwajczyka już od jakiegoś czasu. Niedawno doszło do spotkania pomiędzy dyrektorem sportowym Celty Vigo a działaczami BVB. Tematem rozmów był właśnie Gómez.

Nieoficjalnie mówi się, że galicyjski klub oczekuje za swojego zawodnika około 50 milionów euro. Jeżeli transfer zamknie się we wspomnianej kwocie to 21-latek stanie się najdroższym zakupem w historii Borussii Dortmund. Obecny rekord należy do André Schürrle, którego pozyskanie pochłonęło 30 milionów euro.

Napastnik trafił do Celty Vigo z urugwajskiego Defensor Sporting Club w zeszłym roku. Hiszpanie zapłacili za jego transfer cztery miliony euro, a ten odpłacił się golami. W 29 ligowych spotkaniach zdobył 14 bramek i zaliczył trzy asysty. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy