Borussia obserwuje reprezentanta Turcji
2015-04-03 14:29:01; Aktualizacja: 10 lat temu
Ozan Tofun znalazł się na celowniku Borussii Dortmund
20-latek z Bursasporu to jeden z największych talentów tureckiej piłki w ostatnich latach. Gra z powodzeniem w pierwszym składzie swojego klubu i reprezentacji Turcji (dziewięć meczów). Może występować zarówno na obu bokach obrony, jak i na pozycji defensywnego pomocnika. Jego atutami jest spora wytrzymałość, skuteczność w odbiorze piłki oraz podłączanie się do ataku. Taki zawodnik pasowałby do systemu gry preferowanego przez Jürgena Kloppa.
Młody Turek w tym sezonie zdobył już trzy gole i zaliczył pięć asyst. Jego kontrakt z Bursasporem kończy się w czerwcu 2018 roku, jednak już teraz jego wartość szacowana jest na pięć milionów euro. Poza Borussią, sprowadzeniem utalentowanego zawodnika zainteresowane jest też Atlético Madryt.


![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/170x113/vardy.jpg)







![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/90x60/vardy.jpg)








![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/170x113/rajovic.jpg)




