Borussia zainteresowana graczem Lecha
2009-05-07 16:14:53; Aktualizacja: 16 lat temu
Niemiecki "Kicker" informuje, że napastnikiem reprezentacji Polski i Lecha Poznań Robertem Lewandowskim, poważnie zainteresowała się Borussia Dortmund.<br><br>Na ligowym szlagierze sprzed dwóch tygodni, m(...)
Na ligowym szlagierze sprzed dwóch tygodni, meczu Legii z Lechem gościli licznie obserwatorzy wielu europejskich klubów. Był wśród nich także trener Borussii, Jurgen Klopp. Nie wiadomo jednak, czy włodarze Lecha zdecydują się sprzedać swojego asa, gdyż Jacek Rutkowski [właściciel Lecha- przyp. red.] snuje ambitne plany budowy silnego zespołu, który mógłby "namieszać" w europejskich pucharach.
Wiadomo też, że Lewandowski, jeśli już odejdzie, to nie za grosze. Mówi się nawet o sumie 5 milionów euro, co uczyniłoby młodego napastnika najdroższym polskim piłkarzem. Gdyby "Lewy" zdecydował się odejść do Niemiec, w Borussii grałby z innym reprezentantem Polski- Kubą Błaszczykowskim.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



