Bożinow wraca do ojczyzny

Bożinow wraca do ojczyzny
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Equipe

Waleri Bożinow, który od kilku miesięcy pozostawał bez klubu, podpisze półroczny kontrakt z Lewskim Sofia.

Dla Bułgara będzie to pierwszy klub z rodzimej ligi w całej jego karierze. 28-letni napastnik swoją karierę zaczynał bowiem w Sportingu Lizbona, reprezentując później barwy m.in. Fiorentiny, Juventusu Turyn, czy Manchesteru City.

Ostatnim klubem 28-letniego również był wspomniany Sporting, z którego jednak trzykrotnie był wypożyczany do włoskich drużyn występujących na zapleczu Serie A. Bożinow grał także w reprezentacji Bułgarii, dla której strzelił 6 bramek w 42 występach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy