Brighton sprowadzi napastnika z ligi rosyjskiej?!

Brighton sprowadzi napastnika z ligi rosyjskiej?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: The Sun

Brighton nie poddaje się w walce o sprowadzenie Zé Luísa będącego aktualnie piłkarzem Spartaka Moskwa.

Zdaniem „The Sun”, przedstawiciele beniaminka Premier League złożyli już nawet ofertę za zawodnika opiewającą na około pięć milionów funtów. Miała ona zostać jednak odrzucona przez szefostwo urzędujących mistrzów Rosji.

Menadżer popularnych „The Seagulls”, Chris Hughton jest mocno zdeterminowany, aby sprowadzić do swojego zespołu napastnika, który gwarantowałby regularne strzelanie bramek. Z tego też powodu zamierza niebawem ponowić ofertę za reprezentanta Republiki Zielonego Przylądka.

Zawodnicy Brighton, mimo że zajmują solidną pozycję w środku tabeli, to dysponują jednym z najgorszych dorobków strzeleckich w lidze. Do tej pory poniżej oczekiwań w ataku beniaminka spisują się Isaiah Brown, José Izquierdo oraz Tomer Hemed, dlatego menadżerowi zależy na pozyskaniu kolejnego ofensywnego zawodnika.

Zé Luís nie należy do czołowych strzelców rosyjskich rozgrywek, ale jego wkład w ostatnie sukcesy Spartaka jest wręcz nieoceniony. 26-latek swoją postawą w dużej mierze przyczynił się do zdobycia mistrzostwa kraju przez moskiewską drużynę po szesnastu latach przerwy.

Siedemnastokrotny reprezentant Republiki Zielonego Przylądka jest piłkarzem Spartaka od 2015 roku. Wcześniej miał okazje występować w klubach portugalskich (m.in. Braga i Gil Vicente), jak również w węgierskim Videotonie Székesfehérvár.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy