Bundesliga w polskiej telewizji z dźwiękiem imitującym trybuny

Bundesliga w polskiej telewizji z dźwiękiem imitującym trybuny
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eleven Sports

Jak poinformował Patryk Mirosławski, dyrektor operacyjny Eleven Sports, sobotni mecz Bundesligi na antenie jego stacji zostanie wyemitowany także z dźwiękiem imitującym pełne trybuny.

Do eksperymentu dojdzie podczas meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na Eleven Sports 2. Spotkanie rozpocznie się o 18:30. Wówczas w tle normalnego komentarza z dziupli polecą, miast odgłosów ze stadionu jedynie z piłkarzami i sztabami, dźwięki przypominające doping w normalnych warunkach.

Taki sposób przekazu ma ułatwić części widzów oglądanie meczów przy pustych trybunach. Między innymi w Bundeslidze przynajmniej podczas dogrywania sezonu 2019/2020 kibice nie zostaną wpuszczeni na stadiony ze względu na zagrożenia związane z pandemią koronawirusa.

"Eksperyment Eleven i Bundesligi. Jutro o 18:25 pokażemy na żywo mecz Bayern-Eintracht na 2 kanałach jednocześnie: - w ES1 mecz z oryginalnym dźwiękiem + komentarz Eleven - w ES2 mecz z dźwiękiem imitującym atmosferę pełnych trybun + kom. Eleven" - czytamy w tweecie Mirosławskiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy