Bundesliga w polskiej telewizji z dźwiękiem imitującym trybuny

Bundesliga w polskiej telewizji z dźwiękiem imitującym trybuny
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eleven Sports

Jak poinformował Patryk Mirosławski, dyrektor operacyjny Eleven Sports, sobotni mecz Bundesligi na antenie jego stacji zostanie wyemitowany także z dźwiękiem imitującym pełne trybuny.

Do eksperymentu dojdzie podczas meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na Eleven Sports 2. Spotkanie rozpocznie się o 18:30. Wówczas w tle normalnego komentarza z dziupli polecą, miast odgłosów ze stadionu jedynie z piłkarzami i sztabami, dźwięki przypominające doping w normalnych warunkach.

Taki sposób przekazu ma ułatwić części widzów oglądanie meczów przy pustych trybunach. Między innymi w Bundeslidze przynajmniej podczas dogrywania sezonu 2019/2020 kibice nie zostaną wpuszczeni na stadiony ze względu na zagrożenia związane z pandemią koronawirusa.

"Eksperyment Eleven i Bundesligi. Jutro o 18:25 pokażemy na żywo mecz Bayern-Eintracht na 2 kanałach jednocześnie: - w ES1 mecz z oryginalnym dźwiękiem + komentarz Eleven - w ES2 mecz z dźwiękiem imitującym atmosferę pełnych trybun + kom. Eleven" - czytamy w tweecie Mirosławskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy