Był łączony z Legią, trafi do Lecha? „Kolejorz” mocno zainteresowany skrzydłowym

Był łączony z Legią, trafi do Lecha? „Kolejorz” mocno zainteresowany skrzydłowym
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Wołosik I Twitter

Zgodnie z doniesieniami Piotra Wołosika z „Przeglądu Sportowego” Kirił Despodow z CSKA Sofia znalazł się na celowniku Lecha Poznań.

„Lech obserwuje i mocno zainteresowany jest Kiriłem Despodowem, 21-letnim napastnikiem CSKA Sofia, zaś mistrz Bułgarii - Łudogorec Razgrad sonduje możliwość pozyskania pomocnika klubu z Poznania - Darko Jevticia” - napisał na Twitterze Wołosik.

Despodow reprezentuje barwy CSKA od 2016 roku, kiedy to przeniósł się do Sofii z Liteksu Łowecz. Od tamtej pory strzelił 13 goli i zanotował 12 asyst w 55 spotkaniach. Jeśli chodzi o sezon 2017/2018 bułgarskiej ekstraklasy, rozegrał on 24 mecze, w których zaliczył sześć trafień i pięć ostatnich podań. We wszystkich rozgrywkach zdobył dziewięć bramek i zanotował siedem asyst.

W ostatnim czasie dwukrotny reprezentant Bułgarii najczęściej występuje na prawym skrzydle, ale równie dobrze może grać zarówno na drugiej stronie boiska, jak i na środku ataku. Warto dodać, że kilka miesięcy temu bułgarskie media pisały o zainteresowaniu jego osobą działaczy Legii Warszawa.

Druga część wpisu Wołosika sugeruje, że latem z Lechem pożegnać się może Jevtić, który gra w Poznaniu od początku 2015 roku. Przypomnijmy, że piłkarzami Łudogorca są Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy