Były piłkarz Chelsea odważnie o przyszłości Mourinho. „Jego czas minął”

Były piłkarz Chelsea odważnie o przyszłości Mourinho. „Jego czas minął” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Frank Leboeuf jest przekonany, że José Mourinho ma już za sobą swój najlepszy okres w trenerskiej karierze.

Zwycięzca Mistrzostw Świata z 1998 roku i Mistrzostw Europy z 2000 roku nie widzi na dzień dzisiejszy portugalskiego szkoleniowca w jednym z najmocniejszych europejskich klubów, w którym mógłby walczyć o najcenniejsze trofea na krajowej i międzynarodowej arenie.

- Sądzę, że Mourinho miał już swój czas. Bardzo mi się podobało jego pierwsze przyjście do Chelsea po tym, co osiągnął z FC Porto. Myślę, że od tamtej pory coś jednak stracił. Pamiętam jak wszyscy piłkarze mówili kiedyś, że go kochają. Teraz to się zmieniło do tego stopnia, że zawodnicy, którzy grali w Manchesterze United, zaczynali go nienawidzić. On musi przemyśleć swoją dalszą karierę. Jeżeli chce wrócić do wielkiego zespołu, być może do PSG, to musi zmienić swoje nastawienie - powiedział Frank Leboeuf, który w trakcie swojego pobytu w szeregach „The Blues” w latach 1996-2001 wygrywał z angielską drużyną między innymi Puchar Zdobywców Pucharów (1997/1998) czy Superpuchar Europy (1998).

Przypominamy, że Portugalczyk rozstał się z „Czerwonymi Diabłami” w połowie grudnia i ma w planach powrócić na ławkę trenerską przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. W mediach spekuluje się, że 56-latek mógłby spróbować swoich sił w Bundeslidze, gdzie miałby objąć stery nad Bayernem Monachium.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy