Były trener Interu w MLS?

Były trener Interu w MLS?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Walter Mazzarri rozważa przenosiny za Ocean.

Od momentu zwolnienia z Interu Mediolan dokładnie rok temu, 54-latek w dalszym ciągu pozostaje bez zatrudnienia. W ostatnich dniach informowano, że przerwa szkoleniowca ma związek z jego decyzją o tym, by podjąc naukę języka angielskiego, który może mu być potrzebny przez resztę kariery.

Według "Calciomercato", to przedsięwzięcie bardzo opłaciło się Włochowi, bowiem przedstawiono mu konkretną ofertę z Major League Soccer. Agent Mazzarriego przebywa aktualnie w Toronto, gdzie prowadzi negocjacje z tamtejszym zespołem.

Andrea D'Amico jest też przedstawicielem... Sebastiana Giovinco, czyli 28-letniego napastnika, który od pewnego czasu świetnie spisuje się w barwach "The Reds". 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy