Cadena SER: Xavi latem odmówił Barcelonie

Cadena SER: Xavi latem odmówił Barcelonie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena Ser

Jak donosi Cadena SER, zeszłego lata Xavi odrzucił możliwość powrotu do Barcelony.

Legenda „Dumy Katalonii” opuściła Camp Nou latem 2015 roku, przenosząc się do katarskiego Al-Sadd. Jak donosi wyżej wymienione źródło, 37-latek mógł jednak bardzo szybko wrócić do ukochanego klubu. Latem zeszłego roku jego włodarze zaproponowali mu bowiem posadę trenera zespołu rezerw. Do pomysłu z entuzjazmem odnosił się Luis Enrique, ale pomocnik ostatecznie odmówił.


Jego decyzja wynikała głównie z tego, że nie czuł się jeszcze gotowy do pełnienia nowej funkcji. Do tego doszły zobowiązania wobec katarskiego klubu.


Xavi faktycznie ma w planach zajęcie się w przyszłości trenerką, ale wszystko wskazuje na to, że na jego powrót do Katalonii trzeba będzie jeszcze poczekać. Zimą 37-latek związał się nowym kontraktem z Al-Sadd, który łączy go z katarską drużyną do 30 czerwca 2018 roku.


W Katarze doświadczony pomocnik wciąż błyszczy. Jego bilans z tego sezonu jest naprawdę imponujący. Hiszpan zanotował już dziewięć trafień, do których dorzucił 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy