Cafú pójdzie śladem Prijovicia?!

Cafú pójdzie śladem Prijovicia?! fot. Legia Warszawa [Mateusz Kostrzewa]
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Stanowski I Twitter

Jak poinformował Krzysztof Stanowski, Cafú znalazł się na celowniku PAOK-u.

„Mistrz Grecji PAOK Saloniki interesuje się Cafú z Legii. Chyba wszyscy wiemy, co to oznacza” - napisał na Twitterze założyciel Weszło.


26-letni portugalski pomocnik trafił do Legii w pierwszej części 2018 roku na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia z Metz. Wygasa ono po zakończeniu tego sezonu. Mistrz Polski ma opcję wykupu Cafú, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że zostanie on w warszawskim klubie. Zwłaszcza przy zainteresowaniu jego osobą zespołu, który jest mu w stanie przedstawić znacznie lepsze warunki.

Cafú rozegrał do tej pory 46 spotkań w koszulce Legii. W tym sezonie wybiegał na murawę 38 razy. Strzelił sześć goli i zanotował cztery asysty.

PAOK wywalczył tytuł mistrza Grecji kilka dni temu. W 29 dotychczasowych spotkaniach ligowych ekipa z Salonik zdobyła 77 punktów i na kolejkę przed końcem sezonu wyprzedza drugi Olympiakos o pięć „oczek”. 

Jej zawodnikiem jest Karol Świderski, który trafił do Grecji zimą z Jagiellonii Białystok. Do niedawna w PAOK-u grał były legionista - Aleksandar Prijović.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy