Capoue blisko Tottenhamu

Capoue blisko Tottenhamu
Redakcja
Redakcja
Źródło: L'EQUIPE

Olivier Serdan, prezydent Toulouse FC, potwierdził na łamach francuskiego L’EQUIPE, że Étienne Capoue jest bardzo bliski transferu do Tottenhamu.

Popularne „Koguty” okazały się najskuteczniejsze w wyścigu po sześciokrotnego reprezentanta Francji. Dotychczas zawodnik był łączony z Cardiff City i Atletico Madryt, ale to Tottenham zaproponował najlepsze warunki.

Jak nieoficjalnie wiadomo koszt transakcji to około 11 milionów euro plus ewentualne 2 miliony dodatkowych opłat. Kontrakt ma zostać podpisany w ciągu najbliższych dni i będzie obowiązywać zawodnika  przez cztery lata.

Étienne Capoue ma 25 lat i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Jest wychowankiem Angers SCO, lecz przez całą swoją dorosłą karierę występuje w Toulouse FC. W poprzednim sezonie rozegrał w jej barwach 34 spotkania i zdobył 7 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy