Capoue do Napoli?

Capoue do Napoli?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia | Di Marzio

Napoli nie próżnuje w styczniowym oknie, jednak ciężko Włochom doprowadzić do finalizacji transakcji. Kolejnym celem jest Étienne Capoue.

Włosi złożyli już ofertę za piłkarza Tottenhamu w wysokości dziewięciu milionów euro, do których dochodzą różne bonusy.
 
Tottenham wydał na 25-letniego Francuza 12 milionów euro (tyle zarobiła Tuluza, która teraz się po Dominika Furmana, również grającego na tej pozycji), jednak niezbyt często z niego korzysta, więc może być zainteresowany odzyskaniem zainwestowanych środków.
 
Z kolei Napoli bardzo zależy na wzmocnieniu linii środkowej. Coraz mniej prawdopodobne wydaje się pozyskanie Maxime'a Gonalonsa, więc priorytetem staje się Capoue, a także Brazylijczyk Jorginho z Hellas Werona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy