Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu

Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu fot. Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca | TheAthletic.com

Manchester United celuje we wzmocnienie środka pola. Wobec potencjalnego fiaska transferowego z udziałem Adriena Rabiota klub zintensyfikował działania zmierzającego do angażu Casemiro, podaje „Marca”. Pierwsza oferta jest już w fazie przygotowania, informuje TheAthletic.com.

Erik ten Hag domaga się przybycia klasowego pomocnika. Pierwszym celem był Frenkie de Jong, ale piłkarz FC Barcelony sprzeciwił się woli swojego pracodawcy i wykluczył przyjazd na Old Trafford.

W ostatnich dniach Anglicy skupili się na negocjacjach w sprawie angażu Adriena Rabiota. Początkowo wydawało się, że transfer zostanie zrealizowany bardzo szybko, ale doszło do impasu w rozmowach z agentką Francuza. Zażyczyła sobie ona pensji, którą w Manchesterze uznano za zbyt wysoką.

Dziś klub rozgląda się za innymi opcjami, a najnowszym kandydatem jest Casemiro.

Jak informuje „Marca”, przedstawiciel Premier League coraz poważniej myśli o sprowadzeniu zawodnika Realu Madryt. Na potwierdzenie tych słów TheAthletic.com donosi o przygotowaniach do złożenia oferty na poziomie 50 milionów funtów, czyli blisko 60 milionów euro.

30-latek w meczu o Superpuchar Europy zagrał w podstawowym składzie, ale w LaLidze pełnił już rolę rezerwowego. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy „Królewscy” dopuszczają do siebie możliwość odejścia Brazylijczyka, ale wszystko zależy od samego defensywnego pomocnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy