Castro trafi do Schalke?

Castro trafi do Schalke?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Express

Gonzalo Castro może zmienić klub podczas letniego okienka transferowego. 26-latkiem zainteresowane jest Schalke 04 Gelsenkirchen.

Gonzalo Castro jest od wielu lat podstawowym piłkarzem Bayeru Leverkusen. Pomocnik równiez w tym sezonie należy do kluczowych zawodników drużyny "Aptekarzy". Nie oznacza to jednak, że 26-latek nie zmieni klubu już podczas letniego okienka transferowego.

Zainteresowanie piłkarzem Bayeru wyraża Schalke 04 Gelsenkirchen. Castro, który od kilku tygodni jest w złych relacjach z dyrektorem sportowym B04 Rudim Völlerem, nie wyklucza odejścia z klubu.

Według niemieckich mediów Castro jest również jednym z wielu piłkarzy Bayeru, którzy mają zostać "ofiarami" rewolucji kadrowej w klubie z Leverkusen. Tę sytuację chce wykorzystać Schalke.

Kontrakt Gonzalo Castro z Bayerem wygasa w czerwcu 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy