Chelsea przekonuje Hudsona-Odoia. Jednoznaczne słowa Lamparda

Chelsea przekonuje Hudsona-Odoia. Jednoznaczne słowa Lamparda fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Frank Lampard za pośrednictwem klubowych mediów wypowiedział się na temat przyszłości Calluma Hudsona-Odoia w Chelsea.

18-letni angielski skrzydłowy od dawna znajduje się na celowniku Bayernu. Już zimą monachijczycy złożyli Chelsea kilka ofert za Anglika. Największa opiewała na 46 milionów euro. Sam piłkarz był zdecydowany na przeprowadzkę do Niemiec, ponieważ nie satysfakcjonowała go rola w drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego. Londyńczycy go jednak nie puścili.

Już pod koniec sezonu Hudson-Odoi doznał kontuzji. Mimo problemów zdrowotnych, Bayernowi cały czas zależy na jego pozyskaniu. Nowy menedżer Chelsea, Frank Lampard, dał jednak do zrozumienia, że zależy mu na pozostaniu atakującego na Stamford Bridge.

- Callum to fantastyczny talent. Wszyscy o tym wiemy. Porozmawiam z nim, ponieważ chcę, by z nami został. Klub jest takiego samego zdania. On może być ważną postacią naszego zespołu. Będziemy dyskutować i mam nadzieję, że zostanie.

- Nie chcę obiecywać mu gruszek na wierzbie, ale ze swoim talentem jest w stanie być centralną postacią drużyny Chelsea i reprezentacji. Chcę z nim pracować i pomóc mu w dalszym rozwoju. Wierzę w to, że może być zawodnikiem klasy światowej. Jestem w stanie poświęcić mu wiele uwagi. Nie zamierzam przekonywać go do pozostania w klubie poprzez kłamstwa - powiedział nowy menedżer „The Blues”.

Obecny kontrakt Hudsona-Odoia z Chelsea wygasa 30 czerwca 2020 roku.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy