Chelsea szuka następcy Terry'ego. Jest murowany faworyt!
2016-02-11 13:58:00; Aktualizacja: 9 lat temu
Diego Godín to priorytet Chelsea, poszukującej następcy Johna Terry'ego.
Anglik rozstanie się z obecnym klubem po zakończeniu sezonu, bowiem jego kontrakt nie zostanie przedłużony. "The Blues" muszą zatem pomyśleć o wzmocnieniach w defensywie, gdyż w kadrze brakuje środkowych obrońców. Są tylko Gary Cahill oraz Kurt Zouma, który ze względu na odniesioną kontuzję może ominąć nawet początek następnego sezonu. Z konieczności na tej pozycji zagra również Branislav Ivanović.
"AS" twierdzi, że londyńczycy po raz kolejny podejmą próbę sprowadzenia Diego Godina. Urugwajczyk od dawna jest łączony z przeprowadzką na Stamford Bridge, ale Atlético nawet nie chce słyszeć o sprzedaży swojego kluczowego zawodnika. 29-latek również dobrze czuje się w Madrycie, co podkreślał kilka miesięcy temu, gdy przedłużał swój kontrakt. Aktualna umowa zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2019 roku.

![Tylu piłkarzy może zimą sprowadzić Motor Lublin [POTWIERDZONE]](img/photos/114711/170x113/motor-lublin.jpg)




![Arsenal lepszy od Interu Mediolan. Zdobywca dubletu walczy o nowy kontrakt [WIDEO]](img/photos/114713/170x113/gabriel-jesus.jpg)
![Koncert na Bernabéu. Vinícius Júnior i Kylian Mbappé odpowiadają na krytykę [WIDEO]](img/photos/114714/170x113/mbappe.jpg)
![Marc-André ter Stegen zmienił klub [OFICJALNIE]](img/photos/107851/170x113/marc-andre-ter-stegen.jpg)

![Robert Lewandowski z golem samobójczym! Wymiana ciosów w Pradze [WIDEO]](img/photos/114747/90x60/lewandowski.jpg)
![Po raz pierwszy. Nicola Zalewski z asystą w Lidze Mistrzów [WIDEO]](img/photos/114744/90x60/zalewski.jpg)
![Sensacja w Pradze! FC Barcelona przegrywa ze Slavią [WIDEO]](img/photos/114743/90x60/kusej.jpg)











