Chelsea też chce Kuyta?

Chelsea też chce Kuyta?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.tribalfootball.com

Liverpool nadal jest faworytem do pozyskania snajpera Feyenoordu Dirka Kuyta, pomimo doniesień, że do wyścigu chce się włączyć Chelsea. <br><br> The Reds nie mogli się wcześniej dogadać z Feyenoordem, ale nag(...)

Liverpool nadal jest faworytem do pozyskania snajpera Feyenoordu Dirka Kuyta, pomimo doniesień, że do wyścigu chce się włączyć Chelsea.

The Reds nie mogli się wcześniej dogadać z Feyenoordem, ale nagłe zainteresowanie Chelsea może teraz przyspieszyć działania Liverpoolu.

Liverpool jak dotąd oferował pieniądze plus Jerzego Dudka i Jana Kromkampa, ale Feyenoord oczekuje 10 mln funtów - kwoty, na jaką Chelsea spokojnie stać.

Liverpool wciąż ma nadzieję na pozyskanie napastnika, ale możliwość straty Crespo przez Chelsea może ich skłonić do włączenia się w batalię o podpis Kuyta.
Więcej na temat: Anglia Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy