Chelsea włącza się do wyścigu po Dembę Ba

Chelsea włącza się do wyścigu po Dembę Ba
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Sky Sport

Wieczorem mają rozpocząć się negocjacje związane z przenosinami Senegalczyka Demba Ba do Chelsea Londyn. Napastnik od kilku tygodni jest na celownikach topowych klubów Europy.

Demba Ba w tym sezonie zdobył już 13 bramek i jest wyróżniającą się postacią w drużynie Newcastle United. Nic dziwnego, że Senegalczyk znajduje się w kręgu zainteresowań takich klubów, jak Arsenal Londyn, PSG, czy Queens Park Rangers. Do tych klubów dołączyła Chelsea Londyn, a same rozmowy między agentem zawodnika, a włodarzami triumfatorów Ligi Mistrzów mają się rozpocząć w niedziele wieczorem.

Sam zawodnik wypowiedział się ostatnio, że chciałby przenieść się do Francji i reprezentować barwy PSG. - Patrzę na PSG jako fan. Nigdy nie ukrywałem, że kibicuję im od małego. Teraz klub robi mnóstwo wielkich i ważnych rzeczy. To jasne, że chciałbym kiedyś grać w barwach drużyny, którą wspieram - mówił wówczas Demba Ba.
 
Trudno jednak oczekiwać, żeby Senegalczyk odmówił "The Blues". Wydaje się, że obowiązująca klauzula w kontrakcie napastnika, pozwalająca mu opuścić Newcastle United za siedem milionów funtów, zostanie wykorzystana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy