Chętni na Hondę. Nie tylko Chiny i Stany Zjednoczone!
2017-01-05 15:58:12; Aktualizacja: 9 lat temu
Chętnych na sprowadzenie Keisuke Hondy nie brakuje. Do grona zainteresowanych drużyn dołączył Watford.
Sytuacja 30-letniego Japończyka w drużynie prowadzonej przez Vincenzo Montellę nie jest najlepsza. W obecnym sezonie wystąpił w pięciu spotkaniach, łącznie spędzając na boisku zaledwie 95 minut. Kontrakt ofensywnego pomocnika wygasa już w czerwcu, dlatego też włodarze Milanu zdecydowali się na jego sprzedaż podczas zimowego okienka transferowego. Jego usługami mocno interesuje się kilka naprawdę mocnych ekip.
Prasa łączyła Hondę z przenosinami do Premier League, a konkretniej do takich klubów jak Tottenham, Liverpool, West Ham, Southampton czy Sunderland. Dodatkowo zainteresowanie Japończykiem przejawiają dwa kluby z Major League Soccer takie jak Los Angeles Galaxy i Seattle Sounders. Pojawiały się również plotki mówiące o chętnych z Chinese Super League, nie wiadomo jednak o które kluby konkretnie chodziło.
Według informacji "Sportitalia" do grona zainteresowanych usługami Japończyka dołączył Watford. Drużyna, która aktualnie zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli, potrzebuje wzmocnień w formacji ofensywnej. Doświadczony Honda wydaje się więc idealnym kandydatem
![Poszedł jak dzik! To premierowy gol Jana Ziółkowskiego w Lidze Europy [WIDEO]](img/photos/115065/170x113/ziolkowski.jpg)
![Piłkarz Bundesligi zawieszony za... dwukrotną jazdę pod wpływem alkoholu jednego dnia [OFICJALNIE]](img/photos/115064/170x113/jean-luc-dompe.jpg)






![Poszedł jak dzik! To premierowy gol Jana Ziółkowskiego w Lidze Europy [WIDEO]](img/photos/115065/90x60/ziolkowski.jpg)
![Piłkarz Bundesligi zawieszony za... dwukrotną jazdę pod wpływem alkoholu jednego dnia [OFICJALNIE]](img/photos/115064/90x60/jean-luc-dompe.jpg)











