Chinyama w Orlando Pirates

Chinyama w Orlando Pirates
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Kickoff

Takesure Chinyama rusza na podbój RPA. 30-letni napastnik, jeśli tylko pozytywnie przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z Orlando Pirates.

Warunki kontraktu zostały już uzgodnione i na przeszkodzie może stać wyłącznie stan zdrowia byłego króla strzelców polskiej Ekstraklasy. W RPA dobrze znają przeszłość Chinyamy i nie chcą ryzykować zatrudnieniem zawodnika, któremu lada moment może odnowić się jakaś kontuzja.

Reprezentant Zimbabwe będzie zarabiać 100 tys. randów miesięcznie i dołączy do drużyny z Johannesburgu na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej był zawodnikiem Dynamosa Harare, klubu z rodzimej ligi. Polskim kibicom jest znany przede wszystkim z występów w Legii Warszawa. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy