CHORWACJA: Zmiana w składzie?

CHORWACJA: Zmiana w składzie?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: 24sata

Według informacji dochodzących z obozu Chorwatów, grający w Rijece Ivan Močinić z powodu kontuzji nie znajdzie się wśród 23 piłkarzy, którzy wystąpią na boiskach Brazylii.

W jego miejsce ma zostać powołany Milan Badelj, którego Niko Kovač skreślił po spotkaniu przeciwko Mali. Zawodnik narzekał wcześniej wcześniej problem z mięśniem przywodziciela, ale wyleczył już uraz i może grać na mundialu.

Tomislav Pacak, odpowiedzialny w chorwackiej kadrze za kontakt z mediami, odmówił podania oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Ostateczne potwierdzenie plotek ma się odbyć na konferencji prasowej w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Zgodnie z przepisami FIFA zmian w składzie można dokonywać do 24 godzin przed pierwszym meczem, pod warunkiem, że zostanie przedstawiona odpowiednia dokumentacja medyczna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy