CHORWACJA: Zmiana w składzie?

CHORWACJA: Zmiana w składzie?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: 24sata

Według informacji dochodzących z obozu Chorwatów, grający w Rijece Ivan Močinić z powodu kontuzji nie znajdzie się wśród 23 piłkarzy, którzy wystąpią na boiskach Brazylii.

W jego miejsce ma zostać powołany Milan Badelj, którego Niko Kovač skreślił po spotkaniu przeciwko Mali. Zawodnik narzekał wcześniej wcześniej problem z mięśniem przywodziciela, ale wyleczył już uraz i może grać na mundialu.

Tomislav Pacak, odpowiedzialny w chorwackiej kadrze za kontakt z mediami, odmówił podania oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Ostateczne potwierdzenie plotek ma się odbyć na konferencji prasowej w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Zgodnie z przepisami FIFA zmian w składzie można dokonywać do 24 godzin przed pierwszym meczem, pod warunkiem, że zostanie przedstawiona odpowiednia dokumentacja medyczna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy