Christopher Aurier, brat Serge'a, nie żyje. Został zastrzelony

Christopher Aurier, brat Serge'a, nie żyje. Został zastrzelony
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Europa 1

Christopher Aurier zginął w wyniku rany postrzałowej brzucha odniesionej dzisiaj rano na przemysłowych przedmieściach Tuluzy, poinformowała miejscowa policja.

26-latek zaraz po postrzeleniu przez nieznanego na ten moment sprawcę został przewieziony do szpitala w Tuluzie, gdzie jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Christopher Aurier, podobnie jak Serge, w przeszłości przeszedł piłkarską edukację w Racing Club de Lens. W przeciwieństwie jednak do brata, który najpierw z Lens trafił do Tuluzy, a potem do PSG i Tottenhamu, jemu nie udało się przebić do pierwszej drużyny.

Ostatnio młodszy z braci Aurier był zarejestrowany w Toulouse Rodéo FC, piątoligowym francuskim klubie. Wcześniej grał w niższych ligach między innymi w Gueugnon, Chantilly czy belgijskim Rebecq.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy