Chrobry Głogów: Mateusz Bochnak nowym nabytkiem [OFICJALNIE]

Chrobry Głogów: Mateusz Bochnak nowym nabytkiem [OFICJALNIE]
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Chrobry Głogów

Mateusz Bochnak został nowym piłkarzem Chrobrego Głogów. 23-latek podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Mateusz Bochnak to 23-letni skrzydłowy, który ostatnie dwa sezony spędził w drugoligowych Błękitnych Stargard. Poprzednie rozgrywki zakończył z 37 spotkaniami na koncie, w których udało mu się zdobyć 10 bramek, w tym trzy w rozgrywkach Pucharu Polski.

Zanim trafił do Stargardu, reprezentował barwy Pogodni Siedlce, Pogoni Szczecin oraz Salosu Szczecin. W drużynie „Portowców” nie rozegrał ani jednego spotkania w pierwszym zespole. Jednakże był ważną postacią w drugiej drużynie. W sezonie 2017/2018 bowiem w III lidze rozegrał 31 meczów i strzelił trzy bramki.

Dla Chrobrego Głogów to trzecie wzmocnienie w tym okienku transferowym. Wcześniej do klubu dołączyli Dennis van der Heijden i Karol Dybowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy