Clyne do wzięcia. Jest pierwszy chętny

Clyne do wzięcia. Jest pierwszy chętny
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Independent

Nathaniel Clyne nie ma szans na grę w Liverpoolu. W związku z tym najprawdopodobniej w styczniu zmieni klub.

„The Liverpool Echo” miesiąc temu poinformowało, że 27-letni prawy defensor jest jednym z pierwszych graczy w szeregach „The Reds”, którzy zimą mogą odejść z Anfield. Chęć sprowadzenia 14-krotnego reprezentanta Anglii wyraził właśnie Neil Warnock, menedżer Cardiff City. 70-latek współpracował z Clyne’m w Crystal Palace i jak podkreśla, to właśnie on dał zawodnikowi szansę debiutu w pierwszym zespole „Orłów”.

-  Dobrze znam Nathaniela, podarowałem mu szansę debiutu - oświadczył trener walijskiego klubu.

Doświadczony menedżer wie, ze 27-latka w swoich szeregach chciałoby mieć wiele klubów Premier League, lecz trudno jest skłonić Liverpool do oddania swojego zawodnika.

- Rzecz w tym, że Liverpool ma wiele kontuzji w swoim zespole i musi się zabezpieczyć na różne ewentualności. Bardzo trudno jest skłonić kluby do sprzedaży - stwierdził i dodał - On znalazłby się na naszej liście. Tak, rozpatrujemy tę kandydaturę. 

Ubiegły sezon w wykonaniu Clyne’a był fatalny. Prawy obrońca stracił większość sezonu przez kontuzję pleców. W jej efekcie nie pojechał również na mundial do Rosji. W obecnej kampanii 27-latek przegrywa walkę o pierwszy skład z 
Trentem Alexandrem-Arnoldem i tylko raz wybiegł na boisko. Było to w starciu z Chelsea w Pucharze Ligi Angielskiej (1:2). Jego umowa z „The Reds” wygasa 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy