Clyne do wzięcia. Jest pierwszy chętny

Clyne do wzięcia. Jest pierwszy chętny
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Independent

Nathaniel Clyne nie ma szans na grę w Liverpoolu. W związku z tym najprawdopodobniej w styczniu zmieni klub.

„The Liverpool Echo” miesiąc temu poinformowało, że 27-letni prawy defensor jest jednym z pierwszych graczy w szeregach „The Reds”, którzy zimą mogą odejść z Anfield. Chęć sprowadzenia 14-krotnego reprezentanta Anglii wyraził właśnie Neil Warnock, menedżer Cardiff City. 70-latek współpracował z Clyne’m w Crystal Palace i jak podkreśla, to właśnie on dał zawodnikowi szansę debiutu w pierwszym zespole „Orłów”.

-  Dobrze znam Nathaniela, podarowałem mu szansę debiutu - oświadczył trener walijskiego klubu.

Doświadczony menedżer wie, ze 27-latka w swoich szeregach chciałoby mieć wiele klubów Premier League, lecz trudno jest skłonić Liverpool do oddania swojego zawodnika.

- Rzecz w tym, że Liverpool ma wiele kontuzji w swoim zespole i musi się zabezpieczyć na różne ewentualności. Bardzo trudno jest skłonić kluby do sprzedaży - stwierdził i dodał - On znalazłby się na naszej liście. Tak, rozpatrujemy tę kandydaturę. 

Ubiegły sezon w wykonaniu Clyne’a był fatalny. Prawy obrońca stracił większość sezonu przez kontuzję pleców. W jej efekcie nie pojechał również na mundial do Rosji. W obecnej kampanii 27-latek przegrywa walkę o pierwszy skład z 
Trentem Alexandrem-Arnoldem i tylko raz wybiegł na boisko. Było to w starciu z Chelsea w Pucharze Ligi Angielskiej (1:2). Jego umowa z „The Reds” wygasa 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy