Clyne: Jestem szczęśliwy w Southampton

Clyne: Jestem szczęśliwy w Southampton
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Obrońca Southampton Nathaniel Clyne wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

24-letni Anglik jest jednym z najlepszych graczy "Świętych" w obecnym sezonie. Jego dobra dyspozycja zwróciła uwagę władz Manchesteru United, które rozpoczęły przygotowania do złożenia za niego oferty kupna. Szefowie "Czerwonych Diabłów" chcą wykorzystać fakt, że Clyne wciąż nie przedłużył wygasającego w czerwcu 2016 roku kontraktu z obecnym klubem.

W wywiadzie dla "Southampton Daily Echo" piłkarz stwierdził, że na razie nie zamierza opuszczać zespołu z Saint Mary Stadium.

- Jestem szczęśliwy w Southampton. Gram tu w każdym meczu, a mój klub radzi sobie coraz lepiej. Mój agent jest w trakcie negocjacji z władzami zespołu i to jemu powierzam wszelkie sprawy związane z kontraktem. Ja skupiam się na graniu w piłkę - powiedział Clyne.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy