Clyne: Jestem szczęśliwy w Southampton

Clyne: Jestem szczęśliwy w Southampton
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Obrońca Southampton Nathaniel Clyne wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

24-letni Anglik jest jednym z najlepszych graczy "Świętych" w obecnym sezonie. Jego dobra dyspozycja zwróciła uwagę władz Manchesteru United, które rozpoczęły przygotowania do złożenia za niego oferty kupna. Szefowie "Czerwonych Diabłów" chcą wykorzystać fakt, że Clyne wciąż nie przedłużył wygasającego w czerwcu 2016 roku kontraktu z obecnym klubem.

W wywiadzie dla "Southampton Daily Echo" piłkarz stwierdził, że na razie nie zamierza opuszczać zespołu z Saint Mary Stadium.

- Jestem szczęśliwy w Southampton. Gram tu w każdym meczu, a mój klub radzi sobie coraz lepiej. Mój agent jest w trakcie negocjacji z władzami zespołu i to jemu powierzam wszelkie sprawy związane z kontraktem. Ja skupiam się na graniu w piłkę - powiedział Clyne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy