Clyne w United już zimą?

Clyne w United już zimą?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: ESPN

Manchester United ma nadzieję na pozyskanie obrońcy Southampton Nathaniela Clyne'a przed zakończeniem zimowego okna transferowego.

Louis Van Gaal, mający świadomość wagi wzmocnień w celu liczenia się w walce o tytuł Premier League, zaplanował zakup trzech zawodników za łączną kwotę 150 milionów funtów (CZYTAJ - http://transfery.info/72852,united-planuje-letnie-zakupy-150-milionow-na-trzech-pilkarzy). Do transakcji pierwotnie miało dojść latem, jednak najwyraźniej jeden z graczy pożądanych przez holenderskiego szkoleniowca może trafić na Old Trafford już tej zimy.

Clyne, cel transferowy kilku piłkarskich potęg, byłby świetnym wzmocnieniem składu "Czerwonych Diabłów", w którym brakuje klasowych defensorów, a Rafael da Silva nie zawsze daje sobie radę na prawej stronie obrony. Ponadto, Van Gaal nie uważa ponoć Brazylijczyka za odpowiednią opcję długoterminową.

Według angielskich źródeł, United chce dokonać dwóch zakupów w trwającym właśnie oknie. Southampton, jak pokazała ich letnia polityka transferowa, nie sprzedaje tanio, czego dowodem jest chociażby umowa z udziałem Luke'a Shawa, sprzedanego do United za 30 milionów funtów. Nie jest jednak tajemnicą, że włodarze klubu z czerwonej strony Manchesteru posiadają pieniądze, dlatego, o ile dojdzie do transakcji z udziałem Clyne'a, należy spodziewać się wysokiej kwoty transferowej.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy