Co dalej z Di Matteo?

Co dalej z Di Matteo? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Ron Gourlay – dyrektor generalny Chelsea, podczas konferencji prasowej, która dotyczyła omówienia warunków współpracy londyńczyków z teamem Formuły 1 – Sauber, poruszył także temat przedłużenia kontraktów szkoleniowca „The Blues”

– Roberto został przez nas obdarzony ogromnym kredytem zaufania, jednak już pierwszego dnia po objęciu stanowiska, oświadczyliśmy mu, że jest tymczasowym menedżerem i nad jego przyszłością zastanowimy się po zakończeniu sezonu. Nie zmieniliśmy swojego podejścia, nadal jest dla nas ważną częścią zespołu, a ja jestem ostatnią osobą, która będzie teraz wywierać na nim presję – oświadczył.

Niejednoznaczna wypowiedź jednego z najważniejszych działaczy ze Stamford Bridge rodzi coraz więcej spekulacji. Mówi się, że Roman Abramowicz nie zamierza kontynuować współpracy z Di Matteo nawet w przypadku wygrania przez niego finału Ligi Mistrzów. Były reprezentant „Squadra Azzura” ma na swoim koncie tegoroczne zwycięstwo w Pucharze Anglii, a także cieszy się ogromną sympatią szatni.

Rosyjski właściciel klubu, mimo wszystko, chciałby zatrudnić jednak znanego trenera z wyrobioną marką i nazwiskiem, gdyż nie jest usatysfakcjonowany postawą swoich zawodników w rozgrywkach ligowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy