Co z tym Hazardem?

Co z tym Hazardem? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

W ostatnich dniach angielskie media coraz intensywniej łączą Edena Hazarda (Lille) z transferem do Chelsea.

Mało tego, przedwczoraj podano informację o rychłej finalizacji transakcji wartej 25 milionów funtów (około 28 milionów euro), a dogrywane miały wówczas być ostatnie szczegóły kontraktu indywidualnego zawodnika. Kolejne doniesienia mówią o "bitwie ofert", w której rywalem "The Blues" ma być Manchester United. 

 
Tak naprawdę jednak w tym momencie wszystko wskazuje na to, że 21-letni pomocnik pozostanie w zespole mistrza Francji, zgodnie ze słowami działacza Lille, Jean-Michela Vandamme'a, który tydzień temu zapewnił: - Potwierdzam, otrzymaliśmy wiele bardzo interesujących propozycji, ale kluby chcą zawodnika natychmiast, tymczasem mamy jasny przekaz: Hazard zostaje przynajmniej do końca sezonu. Nie odejdzie.
 
W grę wchodzi jednak sprzedaż Hazarda przy założeniu, że do końca sezonu zostanie on wypożyczony do Lille. Taki scenariusz nie jest raczej w interesie angielskich potenatów.
 
Co ciekawe, agent zawodnika Marc Formeaux, jeszcze niedawno sugerował, że preferowanym przez jego klienta kierunkiem transferu będzie Real Madryt, dlatego niewykluczone, że ani Lille, ani sam zainteresowany, nie będą śpieszyć się z finalizacją transferu.
 
Na niekorzyść Chelsea świadczą także informacje płynące z mediów tureckich i francuskich. Moussa Sow ma byc już jedną nogą w Fenerbahce, które zapłaci 10 milionów euro plus 3 miliony euro zmiennych. Transfer dwóch kluczowych zawodników Lille w trakcie jednego okna jest z góry wykluczony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy