Conca zostanie w Chinach do końca umowy
2013-05-22 16:51:38; Aktualizacja: 12 lat temu
Argentyński gwiazdor Darío Conca, planuje wypełnić wygasający z końcem roku, kontrakt z chińską drużyną Guangzhou Evergrande.
Conca dołączył do chińskiego klubu w 2011 roku, stając się jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Agent piłkarza, Marco Motta, w rozmowie z Rádio Brasil wyjaśnia sytuację przyszłości swojego klienta.
- Rozmawiałem z nim. Rozmawiałem z nim wczoraj. On jest związany kontraktem z Guangzhou Evergrande do końca tego roku i chcę go wypełnić do końca.
Dziennikarze Rádio Brasil zapytali ponadto o zainteresowanie Concą płynące z Brazylii.
- Conca nie jest zainteresowany powrotem do ligi brazylijskiej, w jego interesie nie leży także gra w żadnej innej lidze niż chińska. Jest przekonany, że chce dokończyć swój kontrakt w drużynie Guangzhou Evergrande.
W ostatnim czasie głośno było o zainteresowaniu zawodnikiem, brazylijskiego Fluminense. Pojawiła się również plotka, według której Conca upatrywany jest jako potencjalny zastępca Bernarda z Atlético Mineiro, który może opuścić swoją drużynę po zakończeniu tegorocznych rozgrywek Copa Libertadores.

![Niechciany piłkarz Chelsea zmienił klub wewnątrz Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/115301/170x113/axel-disasi.jpg)

![Napastnik łączony z Lechem Poznań trafił do topowej ligi [OFICJALNIE]](img/photos/111744/170x113/ibrahim-diabate.jpg)





![Niechciany piłkarz Chelsea zmienił klub wewnątrz Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/115301/90x60/axel-disasi.jpg)

![Napastnik łączony z Lechem Poznań trafił do topowej ligi [OFICJALNIE]](img/photos/111744/90x60/ibrahim-diabate.jpg)










