Conte potwierdza: Gracz Chelsea o krok od opuszczenia Stamford Bridge

Conte potwierdza: Gracz Chelsea o krok od opuszczenia Stamford Bridge
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Menedżer Chelsea, Antonio Conte, potwierdził, że Kenedy prawdopodobnie uda się na wypożyczenie do Newcastle.

Brytyjskie media o zbliżających się przenosinach Brazylijczyka do ekipy „Srok” informowały już kilka tygodni temu. Od tamtej pory nie pojawiały się jednak żadne nowe doniesienia na ten temat i wydawało się, że Kenedy spędzi drugą część sezonu na Stamford Bridge. Już wiadomo, że tak nie będzie

- Myślę, że on pójdzie na wypożyczenie do Newcastle. Jest młody, ma duży potencjał i potrzebuje takiego wyzwania na tym etapie kariery - stwierdził Conte. Warto dodać, że zgodnie z doniesieniami Sky Sports zawodnik we wtorek przejdzie testy medyczne przed czasową przeprowadzką na St James' Park.

Taki ruch ma sprawić, że Kenedy będzie regularnie pojawiał się na murawie. W tym sezonie 21-letni zawodnik, który występuje głównie na lewej pomocy, ale może być wykorzystywany również na kilku innych pozycjach, zaliczył tylko pięć występów w pierwszej drużynie „The Blues” (Puchar Anglii i Puchar Ligi).

Brazylijczyk trafił na Wyspy w 2015 roku z rodzimego Fluminense. Kilka miesięcy temu było o nim głośno z powodu niewłaściwego zachowania w trakcie zgrupowania mistrzów Anglii w Chinach. Młody piłkarz zamieścił w mediach społecznościowych kilka wpisów wyśmiewających Państwo Środka. Klub postanowił go wtedy odesłać do Londynu.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy