Conti w przyszłym tygodniu w Milanie?

Conti w przyszłym tygodniu w Milanie? fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Mediasat Premium | Sky Sport Italia

Prezydent Atalanty, Antonio Percassi, poinformował o toczących się negocjacjach w sprawie transferu Andrei Contiego do Milanu.

Percassi rozmawiał z „Mediaset Premium” oraz „Sky Sport Italia”. Według podanych przez niego informacji, Atalanta prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie sprzedaży bocznego defensora do Milanu. 23-latek odrzucił wszystkie pozostałe oferty.

- On absolutnie chce odejść i dołączyć do Milanu, więc musimy się postarać, by osiągnąć z nimi porozumienie.

- Pracujemy każdego dnia, żeby móc sfinalizować tę transakcję. Jest bardzo prawdopodobne, że kolejny tydzień będzie decydujący – powiedział Percassi.

Jak poinformowały „Mediaset Premium” i „Sky Sport Italia”, prawy defensor przeprowadzi się do Mediolanu za 22 miliony euro i ewentualne bonusy po spełnieniu szczegółowych zapisów. 

Prezes Atalanty wypowiedział się także na temat transferów do klubu: „Temat Foketa jest skończony. Znamy nasze słabości i wiemy, które pozycje chcemy wzmocnić. De Roon będzie bardzo trudny do kupienia, bowiem jego aktualny klub odrzuca wszelkie nasze zapytania”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy