Copa del Rey w nc+

Copa del Rey w nc+
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: nc+

Platforma nc+ nabyła na wyłączność prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Copa del Rey.

Nc+ po utracie możliwości pokazywania Primera División na rzecz Eleven Sports Network stara się poszerzyć swoją ofertę sportową dla fanów hiszpańskiej piłki. W tym celu nabyła na trzy lata prawa do transmitowania Copa del Rey, które ostatnio należały do TVP.

- Cieszę się, że mogę przekazać naszym abonentom wiadomość o pozyskaniu praw do Copa del Rey. Transmisje z tych prestiżowych rozgrywek będą idealnym uzupełnieniem oferty nc+ dla fanów futbolu, szczególnie w czasie zimowej przerwy w rodzimej Ekstraklasie. Puchar Króla jest zupełnie nową pozycją w naszym portfolio i liczymy na wysokie wyniki oglądalności, zwłaszcza w przypadku spotkań z udziałem najlepszych hiszpańskich drużyn – powiedział Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu nc+.

Pierwszy mecz Copa del Rey na platformie nc+ będzie można obejrzeć już w 28 października o 20:25 na Canal+ Sport, kierdy to FC Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Villanovense. Pozostałe czołowe hiszpańskie drużyny dołączą do rywalizacji w tym pucharze dopiero w grudniu.

Więcej na temat: Polska Hiszpania nc+

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy