Costa Nhamoinesu doceniony przez kibiców w Czechach

Costa Nhamoinesu doceniony przez kibiców w Czechach
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Gambrinus Liga

Były piłkarz Zagłębie Lubin, Costa Nhamoinesu został przez kibiców wybrany do jedenastki sezonu Gambrinus Liga.

Costa opuścił Zagłębie latem tego roku, a w klubie rozstano się z nim właściwie bez żalu. Okazuje się jednak, że w stolicy Czech piłkarz pochodzący z Zimbabwe grał na tyle dobrze, by zdystansować choćby reprezentanta naszych południowych sąsiadów, Davida Limberskyego.
 
W zakończonym sezonie Gambrinus Ligi, Nhamoinesu wystąpił w 24 spotkaniach, zdobywając w nich trzy bramki, a także notując sześć asyst. Nie dał pograc Matejowi Hybsowi, do tej pory etatowemu młodzieżowemu reprezentantowi Czech i obrońcy, z którym wiąże się spore nadzieje w kraju naszych południowych sąsiadów.
 
A oto cała jedenastka sezonu 2013/2014 według kibiców:
 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy