Costa Nhamoinesu doceniony przez kibiców w Czechach

Costa Nhamoinesu doceniony przez kibiców w Czechach
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Gambrinus Liga

Były piłkarz Zagłębie Lubin, Costa Nhamoinesu został przez kibiców wybrany do jedenastki sezonu Gambrinus Liga.

Costa opuścił Zagłębie latem tego roku, a w klubie rozstano się z nim właściwie bez żalu. Okazuje się jednak, że w stolicy Czech piłkarz pochodzący z Zimbabwe grał na tyle dobrze, by zdystansować choćby reprezentanta naszych południowych sąsiadów, Davida Limberskyego.
 
W zakończonym sezonie Gambrinus Ligi, Nhamoinesu wystąpił w 24 spotkaniach, zdobywając w nich trzy bramki, a także notując sześć asyst. Nie dał pograc Matejowi Hybsowi, do tej pory etatowemu młodzieżowemu reprezentantowi Czech i obrońcy, z którym wiąże się spore nadzieje w kraju naszych południowych sąsiadów.
 
A oto cała jedenastka sezonu 2013/2014 według kibiców:
 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy