Coutinho o krok od Bayernu!

Coutinho o krok od Bayernu! fot. FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RAC1

Jak podaje RAC1, Philippe Coutinho przeniesie się do Bayernu.

Zgodnie z doniesieniami hiszpańskich dziennikarzy Brazylijczyk spędzi sezon 2019/2020 w Monachium, dokąd zostanie wypożyczony. Szczegóły transakcji na razie nie są znane, ale powyższe źródło informuje, że hitowa przeprowadzka jest finalizowana i wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.

Coutinho wyraził już zgodę na przejście do Bayernu na zasadzie wypożyczenia. Jak czytamy, nie zagra on w piątkowym meczu LaLiga pomiędzy „Dumą Katalonii” a Athletikiem. 27-letni atakujący planowo ma zjawić się w Monachium w niedzielę.

Wszystko wskazuje więc na to, że Brazylijczyk jednak opuści w tym oknie Barcelonę. Z takim ruchem łączy się go od wielu tygodni. Pod koniec okna transferowego w Anglii do ofensywy w sprawie jego transferu przeszli działacze Tottenhamu, ale z przenosin do Londynu zrezygnował sam Coutinho. Cały czas wymieniało się go również w kontekście przeprowadzki do Paris Saint-Germain w ramach transakcji z Neymarem w roli głównej.

Od początku 2018 roku Coutinho rozegrał 76 meczów w barwach Barcelony. Zdobył 21 bramek i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy