Coutinho zrezygnował z transferu do Tottenhamu

Coutinho zrezygnował z transferu do Tottenhamu fot. CBF
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, Philippe Coutinho raczej nie trafi do Tottenhamu.

We wtorek pojawiły się informacje sugerujące, że Brazylijczyk może przenieść się z Barcelony do Arsenalu lub Tottenhamu. Bardziej realne było jego wypożyczenie do „Kogutów”. Kluby prowadziły rozmowy w tej sprawie, ale Coutinho najprawdopodobniej nie przeprowadzi się jednak do Londynu.

Zablokować taki ruch miał sam zawodnik. Brazylijczyk nie chce przenosić się do Tottenhamu. 27-latek woli odejść z Barcelony na zasadzie transferu definitywnego, ale nie wiadomo, czy chodzi wyłącznie o to, czy po prostu mało atrakcyjna jest dla niego opcja przeprowadzki właśnie do ekipy „Kogutów”.

Sky Sports dodaje, że nie zanosi się na to, by Coutinho trafił tego lata do Premier League. Przypomnijmy, że angielskie kluby mogą rejestrować nowych piłkarzy tylko do czwartku.

Brak transferu Coutinho do Anglii mocno skomplikuje sytuację Barcelonie, która od dawna chce pożegnać się z atakującym. Co prawda do końca sierpnia nowych zawodników będą mogły sprowadzać kluby z innych lig, ale do tej pory do Katalonii nie wpłynęła żadna konkretna oferta za Brazylijczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy