Cristian Chivu w Galatasaray?

Cristian Chivu w Galatasaray? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inter Mediolan

Według doniesień rumuńskiej prasy Cristian Chivu odejdzie z Interu i w kolejnym sezonie zagra w Galatasaray Stambuł.

Rumuński obrońca od kilku miesięcy prowadził rozmowy z klubem w sprawie nowego kontraktu. Strony nie potrafiły znaleźć porozumienia, ponieważ oczekiwania ze piłkarza były wyższe od zarobków proponowanych przez klub. Inter dostosowując się do obecnej sytuacji ekonomicznej, chce obniżać piłkarzom pensje, a te są w wielu przypadkach bardzo wysokie.

Nowym klubem Chivu ma być Galatasaray, zwycięzca tureckiej Super Ligi. Prezydent tego klubu, Aysal Unal, chce stworzyć mocny zespół na europejskie puchary, a Chivu ma być filarem obrony drużyny ze stolicy Turcji. Zarabiać będzie tam około 3 milionów euro za sezon. Kwota jaką otrzyma Inter nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy