Cristian Chivu w Galatasaray?

Cristian Chivu w Galatasaray?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inter Mediolan

Według doniesień rumuńskiej prasy Cristian Chivu odejdzie z Interu i w kolejnym sezonie zagra w Galatasaray Stambuł.

Rumuński obrońca od kilku miesięcy prowadził rozmowy z klubem w sprawie nowego kontraktu. Strony nie potrafiły znaleźć porozumienia, ponieważ oczekiwania ze piłkarza były wyższe od zarobków proponowanych przez klub. Inter dostosowując się do obecnej sytuacji ekonomicznej, chce obniżać piłkarzom pensje, a te są w wielu przypadkach bardzo wysokie.

Nowym klubem Chivu ma być Galatasaray, zwycięzca tureckiej Super Ligi. Prezydent tego klubu, Aysal Unal, chce stworzyć mocny zespół na europejskie puchary, a Chivu ma być filarem obrony drużyny ze stolicy Turcji. Zarabiać będzie tam około 3 milionów euro za sezon. Kwota jaką otrzyma Inter nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy