Cristian Chivu w Galatasaray?

Cristian Chivu w Galatasaray? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inter Mediolan

Według doniesień rumuńskiej prasy Cristian Chivu odejdzie z Interu i w kolejnym sezonie zagra w Galatasaray Stambuł.

Rumuński obrońca od kilku miesięcy prowadził rozmowy z klubem w sprawie nowego kontraktu. Strony nie potrafiły znaleźć porozumienia, ponieważ oczekiwania ze piłkarza były wyższe od zarobków proponowanych przez klub. Inter dostosowując się do obecnej sytuacji ekonomicznej, chce obniżać piłkarzom pensje, a te są w wielu przypadkach bardzo wysokie.

Nowym klubem Chivu ma być Galatasaray, zwycięzca tureckiej Super Ligi. Prezydent tego klubu, Aysal Unal, chce stworzyć mocny zespół na europejskie puchary, a Chivu ma być filarem obrony drużyny ze stolicy Turcji. Zarabiać będzie tam około 3 milionów euro za sezon. Kwota jaką otrzyma Inter nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy