Cutrone klubowym kolegą Glika?!

Cutrone klubowym kolegą Glika?! fot. Fiorentina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Na celowniku Benevento znalazł się Patrick Cutrone, informuje "Corriere dello Sport".

Forma ofensywna beniaminka w rundzie jesiennej nie powalała na kolana. Z tego powodu władze klubu postawiły sobie za cel, by w zimie pozyskać nowego napastnika.

W ostatnich dniach do grona potencjalnych wzmocnień dołączyła ciekawa kandydatura. Mowa o Patricku Cutrone, który jest obecnie wypożyczony do Fiorentiny z Wolverhampton.

Ogromnym zwolennikiem 22-latka jest obecny szkoleniowiec Benevento, Filippo Inzaghi. Włoch pamięta go jeszcze z czasów, kiedy pracował dla AC Milanu.

Od zawsze cenił sobie jego umiejętności i nie inaczej jest teraz. 47-latek uważa, że Cutrone mógłby stać się lekiem na jego ofensywne problemy.

Urodzony w Como zawodnik rozegrał w tym sezonie 13 spotkań. Jego dorobek to zaledwie jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy