Czternastolatek zadebiutował w lidze norweskiej!
2015-05-25 22:06:40; Aktualizacja: 10 lat temu
Kreshnik Krasniqi zagrał swój pierwszy mecz w seniorskim zespole Hønefoss BK w wieku zaledwie 14 lat.
Młody Norweg w przeszłości brał udział w obozie Statoil, który jest największym źródłem utalentowanych piłkarzy w całym kraju. Jego absolwentami są też Mats Møller Dæhli, Magnus Wolff Eikrem oraz Martin Ødegaard, który debiutując Strømsgodset stał się najmłodszym zawodnikiem w historii Norwegii.
Zielono-czarno-biali występują w drugiej klasie rozgrywkowej w Norwegii OBOS-ligaen i aktualnie zajmują przedostatnią lokatę w tabeli.
Krasniqi debiutując stał się pierwszym piłkarzem w kraju urodzonym po 2000 roku, który pojawił się na boisku w meczu seniorów.








![FC Barcelona doczekała się powrotu kapitana [WIDEO]. Ważny sygnał przed hitem LaLigi](img/photos/111768/170x113/marc-andre-ter-stegen.jpg)















