Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?

Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Jak informuje „La Gazetta dello Sport”, Inter w zimowym okienku transferowym będzie chciał pozbyć się kilku zawodników.

Na szczycie listy znajduje się Geoffrey Kondogbia. 23-latek był w ostatnim czasie mocno krytykowany przez poprzedniego szkoleniowca „Nerazzurrich”, Franka de Boera. Jego sytuacja miała zmienić się wraz z przyjściem do klubu Stefano Piolego, ale wszystko wskazuje na to, że Francuzowi nie uda się wejść w jego łaski.

Kondogbia trafił do Mediolanu latem 2015 roku za 36 milionów euro z Monaco. Teraz, jeśli w grę nie wchodziłby transfer definitywny, Włosi mają być skłonni wypożyczyć go do innego klubu z opcją definitywnego wykupu za 22 miliony euro. Łatwo więc zauważyć, że są pogodzeni ze stratą kilkunastu milionów europejskiej waluty.

Pięciokrotny reprezentant Francji nie jest jedynym zawodnikiem, który lada moment może opuścić Inter. Zdaniem włoskich dziennikarzy na liście znajdują się jeszcze Jonathan Biabiany, Felipe Melo, Stevan Jovetić, Rodrigo Palacio i Davide Santon.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy