Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?

Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Jak informuje „La Gazetta dello Sport”, Inter w zimowym okienku transferowym będzie chciał pozbyć się kilku zawodników.

Na szczycie listy znajduje się Geoffrey Kondogbia. 23-latek był w ostatnim czasie mocno krytykowany przez poprzedniego szkoleniowca „Nerazzurrich”, Franka de Boera. Jego sytuacja miała zmienić się wraz z przyjściem do klubu Stefano Piolego, ale wszystko wskazuje na to, że Francuzowi nie uda się wejść w jego łaski.

Kondogbia trafił do Mediolanu latem 2015 roku za 36 milionów euro z Monaco. Teraz, jeśli w grę nie wchodziłby transfer definitywny, Włosi mają być skłonni wypożyczyć go do innego klubu z opcją definitywnego wykupu za 22 miliony euro. Łatwo więc zauważyć, że są pogodzeni ze stratą kilkunastu milionów europejskiej waluty.

Pięciokrotny reprezentant Francji nie jest jedynym zawodnikiem, który lada moment może opuścić Inter. Zdaniem włoskich dziennikarzy na liście znajdują się jeszcze Jonathan Biabiany, Felipe Melo, Stevan Jovetić, Rodrigo Palacio i Davide Santon.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy