Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?

Czystki w Interze. Zimowy transfer Kondogbii?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Jak informuje „La Gazetta dello Sport”, Inter w zimowym okienku transferowym będzie chciał pozbyć się kilku zawodników.

Na szczycie listy znajduje się Geoffrey Kondogbia. 23-latek był w ostatnim czasie mocno krytykowany przez poprzedniego szkoleniowca „Nerazzurrich”, Franka de Boera. Jego sytuacja miała zmienić się wraz z przyjściem do klubu Stefano Piolego, ale wszystko wskazuje na to, że Francuzowi nie uda się wejść w jego łaski.

Kondogbia trafił do Mediolanu latem 2015 roku za 36 milionów euro z Monaco. Teraz, jeśli w grę nie wchodziłby transfer definitywny, Włosi mają być skłonni wypożyczyć go do innego klubu z opcją definitywnego wykupu za 22 miliony euro. Łatwo więc zauważyć, że są pogodzeni ze stratą kilkunastu milionów europejskiej waluty.

Pięciokrotny reprezentant Francji nie jest jedynym zawodnikiem, który lada moment może opuścić Inter. Zdaniem włoskich dziennikarzy na liście znajdują się jeszcze Jonathan Biabiany, Felipe Melo, Stevan Jovetić, Rodrigo Palacio i Davide Santon.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy