D’Alessandro na dłużej w Saragossie?

D’Alessandro na dłużej w Saragossie?
Redakcja
Redakcja
Źródło: eurosport.com

Real Saragossa wierzy w możliwość pozyskania na stałe pomocnika Andresa D&#8217;Alessandro, które obecnie przebywa w tym klubie na zasadzie wypożyczenia z Wolfsburga. <br><br> Umowa z Argentyńczykiem kończy s(...)

Real Saragossa wierzy w możliwość pozyskania na stałe pomocnika Andresa D’Alessandro, które obecnie przebywa w tym klubie na zasadzie wypożyczenia z Wolfsburga.

Umowa z Argentyńczykiem kończy się wraz z końcem obecnego sezonu La Ligi, lecz trener Saragossy Victor Fernandez chciałby skorzystać z możliwości wykupienia zawodnika zawartej w obecnym kontrakcie.

25 – latek ma kontrakt z Wolfsburgiem obowiązujący do 2010 roku, więc zespół niemiecki będzie oczekiwał zapewne odpowiedniej oferty za tego gracza, lecz Saragossa wygląda na niechętną do zapłaty oczekiwanej kwoty.
Więcej na temat: Hiszpania Niemcy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO] Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy