Daily Mail: Dwaj angielscy giganci po Giméneza

Daily Mail: Dwaj angielscy giganci po Giméneza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Jak podaje „Daily Mail”, dwa angielskie kluby mogą powalczyć latem o José Giméneza.

Urugwajski obrońca Atlético od dłuższego czasu prezentuje się bardzo dobrze w barwach „Rojiblancos”. Jego równa forma przyciąga zainteresowanie szczególnie klubów z Premier League i dziennikarze „Daily Mail” informują, że w najbliższych miesiącach walkę o jego podpis mogą stoczyć Arsenal oraz Manchester United.


Obie drużyny obserwują go od kilkunastu miesięcy. „Kanonierzy” kontaktowali się z nim już latem zeszłego roku, ale koniec końców, defensor pozostał w Madrycie.


Jego potencjalne sprowadzenie tego lata może wiązać się ze sporym wydatkiem. W umowę Giméneza z madryckim klubem wpisana jest bowiem klauzula odstępnego, która opiewa na 56 milionów funtów. Warto jednak dodać, że sam kontrakt wygasa 30 czerwca 2018 roku, co może otworzyć negocjacje.

Urugwajczyk występuje w stolicy Hiszpanii od 2013 roku, kiedy to przeniósł się tam z rodzimego Danubio. W tym sezonie rozegrał 28 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich gola i zanotował asystę.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy