Damien Perquis szuka klubu przez... LinkedIn

Damien Perquis szuka klubu przez... LinkedIn fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: LinkedIn

Damien Perquis postanowił rozejrzeć się za nowym pracodawcą poprzez LinkedIn.

35-latek pozostaje bez klubu od początku lipca, po tym jak jego kontrakt z GFC Ajaccio dobiegł końca. Pomimo zaawansowanego wieku zawodnik nie zamierza kończyć przygody z piłką i rozgląda się za nowy miejscem.

Doświadczony defensor, który w przeszłości występował w reprezentacji Polski, obrał nietypowy sposób poszukiwań pracodawcy. Postanowił bowiem zamieścić swoje CV w serwisie LinkedIn.

Piłkarz napisał w nim, że poszukuje projektu, który uchroni go przed zakończeniem przygody z futbolem. Ponadto pochwalił się swoim stażem w wielu uznanych klubach oraz znajomością języków obcych. Czy to pomoże? Ciężko powiedzieć. Na pewno jest o nim obecnie głośno.

Urodzony w Troyes środkowy obrońca to 14-krotny reprezentant Polski. Podczas swojej przygody z zawodową piłką miał okazję występować w takich drużynach jak choćby Sochaux, Saint-Étienne czy Real Betis. Ponadto grał również dla Toronto, Nottingham Forrest oraz wspomnianego Ajaccio.

Perquis ma na swoim koncie 180 występów na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Francji. Na jego dorobek składa się 12 goli.
Więcej na temat: Damien Perquis Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy