Dani Alves znowu w Barcelonie?!

Dani Alves znowu w Barcelonie?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I Twitter

Gerard Romero z RAC1 poinformował, że pojawił się temat powrotu Daniego Alvesa do Barcelony.

Zdaniem hiszpańskiego dziennikarza kilka dni temu przedstawiciele Brazylijczyka zaoferowali go „Dumie Katalonii”. W niedzielę 36-latek potwierdził z kolei, że odchodzi z Paris Saint-Germain. Choć zainteresowanie Alvesem wykazują prawdopodobnie również inne kluby, jego powrót do Barcelony nie jest wykluczony.

107-krotny reprezentant swojego kraju występował już w niej w latach 2008-2016. W koszulce katalońskiej ekipy rozegrał 391 spotkań, sięgając z nią m.in. po trzy triumfy w Lidze Mistrzów, sześć mistrzostw i cztery Puchary Hiszpanii.

Z Barcelony Alves przeniósł się do Juventusu, a stamtąd - do Paryża. Z francuskim zespołem zdobył dwa mistrzostwa kraju, ale plany o podboju Champions League spełzły na niczym. Bilans doświadczonego prawego obrońcy bądź pomocnika z minionego sezonu to 32 występy, trzy bramki i osiem asyst.

Dodajmy, że w przeszłości Alves wielokrotnie dawał do zrozumienia, że przed zawieszeniem butów na kołku chciałby również spróbować swoich sił w Anglii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy