Daniel Stefański poprowadzi mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022 [OFICJALNIE]

Daniel Stefański poprowadzi mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022 [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Daniel Stefański będzie sędzią głównym wtorkowego spotkania eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Turcją a Łotwą.

Stefańskiemu na liniach będą pomagali Konrad Sapela oraz Michał Obukowicz. Funkcję arbitra technicznego będzie z kolei pełnił Aristotelis Diamantopoulos.

Turcy znakomicie rozpoczęli kwalifikacje do mundialu. W swoich dwóch pierwszych meczach w grupie G wygrali z Holandią (4:2) oraz z Norwegią (3:0) i z sześcioma punktami na koncie przewodzą tabeli do spółki z Czarnogórą.

Łotysze nie sięgnęli jeszcze po ani jedno „oczko”. W pierwszej kolejce przegrali oni właśnie z Czarnogórcami (1:2), a wczoraj pokonali ich Holendrzy (0:2).

Wtorkowy mecz rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy