Danilo zmienił zdanie. Hitowa wymiana jednak dojdzie do skutku?!

Danilo zmienił zdanie. Hitowa wymiana jednak dojdzie do skutku?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

To, co jeszcze wczoraj wydawało się mało prawdopodobne, dziś powoli staje się faktem. Według najnowszych wieści Danilo zmniejszył swoje oczekiwania finansowe, co otworzyło negocjacje pomiędzy Manchesterem City i Juventusem na nowo.

W ciągu kilku ostatnich dni sporo się dzieje wokół Brazylijczyka, który do niedawna wydawał się kulą u nogi angielskiej drużyny i zawodnikiem mało atrakcyjnym podczas negocjacji ze „Starą Damą”, a dziś powodzenie całej operacji zależy tylko od niego. Wszystko przez fakt, że Włosi zmienili nastawienie do 28-latka, który od początku był im proponowany przez najlepszą ekipę zeszłego sezonu Premier League.

Dzięki temu negocjacje pomiędzy oboma klubami ruszyły na nowo, a jedna z pierwszych ofert „Obywateli” opiewała na kwotę 35 milionów euro plus wspomniany Danilo. W odwrotnym kierunku oczywiście miałby powędrować João Cancelo. To spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony Fabio Paraticiego, dyrektora sportowego Juventusu, dlatego postanowiono rozpocząć rozmowy z piłkarzem z Kraju Kawy. Wówczas napotkano nie lada problem, gdyż propozycja 47-latka nie przekroczyła trzech milionów euro, podczas gdy prawy defensor na Etihad Stadium inkasuje około dwóch milionów więcej. Wtedy to doszło do tzw. fiaska i wydawało się nawet, że hitowa wymiana może spalić na panewce.

Jak jednak informuje „Tuttosport”, po chwili namysłu 22-krotny reprezentant „Canarinhos” postanowił zrezygnować z części swojego dotychczasowego uposażenia, co otworzyło drogę do wznowienia intensywnych rozmów, których finał może nastąpić po zakończeniu dzisiejszego spotkania o Tarczę Wspólnoty. Wspomniane źródło dodaje bowiem, że zarówno Fabio Paratici, jak i Jorge Mendes (agent Cancelo) są obecni na trybunach Wembley, a gdy tylko zawody dobiegną końca, wszystkie zainteresowane strony usiądą do negocjacji.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy